YAŞAM

Bir Başkadır neyi anlatıyor? Bir Başkadır konusu ve oyuncuları

Bir Başkadır neyi anlatıyor? Bir Başkadır konusu ve oyuncuları

Son günlerde sosyal medyadan yükselen ses; Bir Başkadır. İlk sezonu Netflix'te yayınlanan 8 bölümlük mini dizi, ödüllü bir tiyatro yazarı Berkun Oya'nın kaleminden çıkma. Oya, aynı zamanda dizinin yönetmen koltuğunda da oturuyor. Genç oyuncu Öykü Karayel'in canlandırdığı Meryem'in psikiyatrist görüşmeleri üzerinden şekillenen ve toplumun farklı kesimlerinden karakterlerinden yaşantılarını konu edinen dizi kısa sürede büyük beğeni topladı. İşte Bir Başkadır konusu, oyuncuları ve diziden satır başları…

  • 2020-11-18 09:40:01 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.