YAŞAM

AVM'ler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

AVM'ler kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor?

Son dakika haberler... Koronavirüs tedbirleri kapsamında bir dizi yeni önlem alındı. Başkan Erdoğan tarafından koronavirüs yasakları hakkında bilgi verilirken alışveriş merkezlerinin yeni çalışma saatleri de duyuruldu. Erdoğan'ın açıklamasının ardından ise İçişleri Bakanlığı'nın koronavirüs genelgesi yayımlandı ve AVM'lerin saat kaçta açılıp kaçta kapanacağı resmen ilan edildi. Peki, AVM'ler saat kaçta açılacak, kaçta kapanacak? İçişleri Bakanlığı'nın korona genelgesi sonrası AVM'ler kaça kadar açık olacak?

  • 2020-11-18 09:37:32 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.