Seyahat izin belgesi nereden ve nasıl alınır?

Seyahat izin belgesi nereden ve nasıl alınır?

Corona virüsü tedbirleri çerçevesinde ülkemizde şehir dışına gitme konusunda bazı sınırlar getirildi. Bu sınırlara göre şehirlerin valilikleri bazı koşullar dışında şehirler arası otobüs yolculuklarını yasakladı. Bununla beraber binlerce vatandaş Seyahat izin belgesi nereden ve nasıl alınır? Sorularına yanıt aramaya başladı. Uygulanmaya başlanan bu düzenlemenin koşullarına göre birinci derece yakınları vefat eden veya ağır hastalığı olanlar ile son on beş gün içerisinde gelmiş olduğu yerde kalacak yeri bulunmayan vatandaşlar izin belgesini yetkili kurumlardan alabilecek. Peki, Seyahat izin belgesi nereden ve nasıl alınır? Seyahat izin belgesi başvurusu nasıl yapılır?

  • 2020-11-18 18:05:29 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.