SAĞLIK

Evde tedavi ile Baş ağrısına ne iyi gelir

Evde tedavi ile Baş ağrısına ne iyi gelir

Baş ağrısı, birçok insanın günlük olarak uğraştığı yaygın bir rahatsızlıktır. Öyle ki bu durum, dayanılmaz bir hal alarak günlük hayatınızı bozabilirler. Gerilim tipi en yaygın olan çeşitli baş ağrıları vardır. Küme baş ağrıları ağrılıdır ve gruplarda veya “kümelerde” görülürken, migrenler orta ila şiddetli bir baş ağrısı tipidir.

Birçok ilaç baş ağrısı semptomlarını hafifletmeyi hedeflemesine rağmen, bir dizi etkili, doğal tedavi de mevcuttur. Peki, baş ağrısına ne iyi gelir? Baş ağrısı neden olur? İşte detaylar ve uygulanabilecek doğal yöntemler…

  • 2020-11-17 17:28:23 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.