SAĞLIK

Diş ağrısına ne iyi gelir, ağrıyı kesmek için ne yapmalıyız?

Diş ağrısına ne iyi gelir, ağrıyı kesmek için ne yapmalıyız?

Gün içerisinde birçok vatandaş diş sancısı nedeniyle internet aracılığı ile bitkisel çözüm önerileri araştırıyor. Son dönemde ev yapımı tedavi yöntemleri insanlara daha çok güven vermesi nedeniyle yoğun olarak araştırılan bu konuya dair birçok uzman farklı öneriler sunmaktadır.

Aslında herkesin evinde bulunan bazı malzemelerle çekilen ağrının biraz olsun azaltmak mümkün olabilir. Ancak şunu unutmamak gerekir ki bu gibi bitkisel çözümler yalnızca tipik problemlerin çözümü olabilir. Eğer ağrınız çok şiddetliyse mutlaka bir diş doktoruna görünmenizde fayda olacaktır. Buna göre; Diş ağrısına ne iyi gelir? İltihaplı, çürük diş ağrısı nasıl geçer? İşte tüm detaylar!

  • 2020-11-17 17:27:06 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.