Oto yıkamacılarda Kovid-19 mesaisi

Oto yıkamacılarda Kovid-19 mesaisi

DENIZLI'DE normalleşme sürecinin başlaması ile vatandaşlar dışarıda daha fazla vakit geçirmeye başladı. Vatandaşların sık sık kullandığı otomobiller ise kullanım oranı artması dikkatlerden kaçmadı. Olağan yaşantıda olmazsa olmazlarından olan otomobillere her gün onlar kez seyahat ediyor. Seyahatlerde ise farklı kişiler otomobillere binmesi söz konusu oluyor. Korona virüse karşı önlem almak isteyen vatandaşlar ise soluğu oto yıkamacılarda aldı.

  • 2020-11-18 18:02:24 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.