Nişanları Olay Oldu

Nişanları Olay Oldu

Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar. Nişan fotoğraflarını ve görüntüleri sosyal medyada paylaştılar. 

 

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesine bağlı Çayır Köyü’nde ikamet eden evli 38 yaşındaki E.Y. ile Bartın’ın Köyyeri Köyü’nde yaşayan M.A., kendi aralarında yüzük takıp, kurdele keserek nişanlandı. 

 

Nişan töreninin Bartın Köyyeri Köyü’nde yaşayan M.A.’nın evinde yapıldığı öğrenildi. Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerin ardından ortalık karıştı. M.A. ve E.Y. gelen tepkilere rağmen “Birbirimizi seviyoruz. Mutluyuz” dedikleri öğrenildi.

  • 2021-06-07 21:39:07 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.