Kim Bu Kadın?

Kim Bu Kadın?

Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.

 

İhbar hattımıza Bartın’da son günlerde özellikle gece geç saatlerde değişik birçok bölgede görülen görüntüde ki bu kadın ile ilgili çok sayıda mesaj geldi. İhbar hattımıza yazan vatandaşlar, “Kadına şiddet ve kadın cinayetlerinin gün geçtikçe arttığı ülkemizde bu görüntü ve buna göz yumanlar bir açıklama yapılmalı” diye isyanda bulundu. Şikayetler sonucu haber merkezimizin yaptığı araştırma sonucu görüntüde ki bayanın raporu olduğu ve bu rapor doğrultusunda istediği yerde gezdiği bilgisine ulaşıldı. 
Görüntüye şahit olan vatandaşlar ise söz konusu bayan için üzücü bir olay yaşanmadan yetkililerin bu konuya çözüm bulmasını istedi.

  • 2021-03-05 13:29:58 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.