İsmail Ayaz Otobüs Firması Bartın’da!

İsmail Ayaz Otobüs Firması Bartın’da!

Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor. Sektörde belirleyici ve referans bir marka olan İsmail Ayaz, müşteri memnuniyeti konusunda bekleneni karşılamak için Bartın yollarına düşüyor. Müşterilerinin güvenliği için tüm tedbirlerini alan firma Bartın’da da bir ilke imza atacak. Yolcularını evden alıp eve bırakacak olan firma, her gün İstanbul seferi düzenleyecek. Yıllardır Türkiye’nin değişik illerine yolcu taşıyan firma, kazandığı tecrübe ve son model araçlarıyla 15 Şubat itibariyle Bartın halkına hizmet vermeye başlıyor.

İsmail Ayaz İletişim Numarası: 0378 220 04 77

Ofis: 0378 220 04 77

  • 2021-02-13 12:28:17 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.