İhbar Hattımıza Gelenler

İhbar Hattımıza Gelenler

Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.

 

Özellikle son yıllarda COVİD-19 ile zor şartlarda çalışan polislere layık görülen böyle bir ortamda yaşamaya çalışmak hem bir kurum çalışanlarına hemde ailelerine yakışan bir durum değil. İkamet eden ailelerin birer birer terk ettiği lojmanlar şu an 40-45 arasında daire boşaltılmış durumda.

 

15 yıldır tek bir çivi bile çakılmadan ayakta kalmaya çalışan lojmanlar Karabük yolunda bulunan Potbaşı Polis Lojmanları gibi kaderine terk edilmiş durumda. Milli servetin bu şekilde harap edebilmesinin hesabı ilgilerden sorulması lazım. Polisin kılık kıyafetinden saçından sakalından kafandaki kepten amirine selam vermesine  kadar hesap sorulup idari soruşturma açılacağına beceriksizlikde çağ atlatan yönetime hesap sorulması lazım.

  • 2021-06-11 15:28:19 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.