GÜNDEM

İlimizde Aşı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

İlimizde Aşı Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

İl Sağlık Müdürlüğü ekipleri Hükümet Caddesinde kurdukları stantlarda aşılama çalışmalarını hızlı ve titiz bir şekilde sürdürüyor.

 

Tüm çabalar Covid-19 derdinden uzakta, güzel ve huzur içinde bir sezon geçirerek yaşanılan kötü günlerin bir an evvel anılarda kalması.

Bu arada yine tedbir olarak mümkün olduğunca sosyal mesafeye dikkat ederek ve maske kuralını devam ettirmek bizleri bu Covid-19 derdinden olabildiğince uzak tutacaktır.

  • 2021-06-28 12:03:03 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.