GÜNDEM

Gamze Açar’ın Şüpheli Ölümü

Gamze Açar’ın Şüpheli Ölümü

KIZILCAHAMAM’da bir otelin 5. katından düşerek hayatını kaybeden Gamze Açar’ın (17) şüpheli ölümünde sanıkların ifadeleri birbiriyle çelişti. Şüphelilerin olay günü olan 31 Ekim’de Gamze Açar’ı getirmeye gitmeden önce berbere gidip tıraş olduktan sonra çok sayıda içki alarak hazırlık yaptıkları ifadelerine yansıdı.

Soruşturma dosyasına göre, Ankara Kızılcıhamam’da devre mülk satışı işiyle uğraşan Rıza D. bazı internet sitelerinde, “4 bin TL maaş ile konaklamalı olarak bayan personel arandığı ilanı” verdi. 17 yaşındaki Gamze Açar, iş ilanı nedeniyle Rıza D. ile irtibata geçti. Yapılan görüşmelerinin ardından Rıza D., Açar’a akşam gelip kendisini alabileceğini söyledi.

BERBERDE TIRAŞ OLDULAR
Rıza D., Açar’ın Kızılcahamam gelmeyi kabul ettikten sonra, dosyanın diğer şüphelileri ile birlikte ilçe merkezine giderek çok sayıda alkollü içki aldıklarını ve berberde tıraş olduklarını anlatarak, “Tıraş olduğum esnada Okan’ı aradım ve berberde olduğumu bir iş başvurusu olduğunu, işe gelecek olan kadın şahsı almak üzere Ankara’ya gitmemiz gerektiğini söyledim. Okan O. beni işe alan kişidir” dedi.

  • 2020-11-17 12:39:49 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.