GÜNDEM

Çimento Fabrikası Yolu Üzerinde Kaza

Çimento Fabrikası Yolu Üzerinde Kaza

Çimento fabrikası yolu üzerinde alkollü olduğu ve makas atarak araç sürdüğü iddia edilen bir kişi orta refüje aynı zamanda kaldırımlara da çarptı.

 

Karşıdan gelen bir araca da çarpan sürücü güçlükle durabildi. Kazada bir kişi hafif yaralandı. 112 acil sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından sürücü kontrol amaçlı Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

  • 2021-06-11 21:50:18 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.