DUYURULAR

Bartınlı Jandarma Komutanı Kayıp

Bartınlı Jandarma Komutanı Kayıp

Çanakkale Gökçeada’da akşam saatlerinde bir vatandaşın teknesiyle denize açılan askerlerin durumu felaketle sonuçlandı. İçerisinde Gökçeada Jandarma Komutanı Teğmen Musa Bulut ve Trafik Tim Komutanı Kıdemli Başçavuş Fatih Toykuyu’nun da bulunduğu özel tekne rüzgarın da etkisiyle alabora oldu. Teknede bulunan 2 uzman erbaş yüzerek karaya çıkarken, tekne sahibinin cansız bedenine ulaşıldı. Kayıp Teğmen Musa Bulut ve Başçavuş Fatih Toykuyu’nun bulunması için arama-kurtarma çalışması başlatıldı. Edinilen bilgiye göre kazada kayıp olan Musa Bulut’un Bartın’ın Ulus ilçesi Konuklu Köyü’nden olduğu öğrenildi.

  • 2021-02-27 14:49:54 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.