Cinayete Kurban Oldu

Cinayete Kurban Oldu

İstanbul Esenyurt'ta 10 günden beri kayıp olarak aranan Bartınlı 35 yaşındaki Hakan Çengel'in aynı işyerinde çalıştığı arkadaşı tarafından boğularak öldürüldükten sonra kuyuya atıldığı ortaya çıktı.

Beraber alkol aldığı iş arkadaşını boğarak öldürdükten sonra kuyuya attığı tespit edilen Hurşit B.(61) gözaltına alındı.
Bir iş yerinde forklift operatörü olarak çalışan Bartınlı Hakan Çengel'in (35) yaklaşık 10 gündür kayıp olduğu ihbarı yapılması üzerine polis ekipleri çalışma başlattı. En son görüştüğü Hurşit B.'nin şüpheli hareketler sergilemesi üzerine şahıs yakalanarak gözaltına alındı.
Hurşit B'nin, emniyetteki ifadesinde, iş yerinde buluşarak alkol aldıkları esnada Çengel'in kendisine küfür ettiğini, kavga esnasında onu boğarak öldürdüğünü ve bir araçla Büyükçekmece ilçesi Karaağaç bölgesinde bir kuyuya atarak üstünü kapattığını itiraf ettiği ileri sürüldü. 
Bunun üzerine belirtilen kuyuda yapılan çalışmada Hakan Çengel'in cesedine ulaşıldı. Bekar olan Hakan Çengel'in Kozcağız'ın Sülek köyünden olduğu öğrenildi. Cenaze otopsi için adli tıp kurumuna gönderildi.  Olayla ilgili soruşturma sürüyor. 

  • 2021-06-09 11:50:44 tarihinde eklendi.

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ:


YORUMLAR
BİR YORUM YAZ
Gönderiliyor.Lütfen Bekleyiniz...
Terminal yönünden gelen 16AJN197 plakalı özel araç önüne köpek çıkması sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek orta refüjden karşı yöne geçerek merkezden terminal yönüne gitmekte olan 74BP096 plakalı özel araca çarparak kazaya neden oldu.
Bartın’da son günlerde kılık kıyafetiyle dikkat çeken bu kadın akıllarda soru işareti yarattı.
Zonguldak Pusula Gazetesi’nin haberine göre Zonguldaklı E.Y. ile Bartınlı M.A. adlı iki erkek, 4 Mayıs Cuma günü kendi aralarında yaptıkları törenle nişanlandılar.
Milli Emlak tarafından Emniyet Müdürlüğü'ne tahsisi yapılan 15 yıl önce de kullanıma acılan ve 100 daireden oluşan Gecen Köyü Polis Lojmanlarının durumu içler acısı.
Bartın’da adliye emeklisi 55 yaşındaki M.P. evinde intihar etti.
Bartın’daki otobüs firmalarının arasına bir yenisi daha katıldı. Hizmet sunduğu sefer ağını genişletmeyi hedefleyen köklü firmalardan “İsmail Ayaz” Bartın’da seferlerine başlıyor.